Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila na putnom pravcu Kamenari – Kotor, u mjestu Verige.
U udesu koji se dogodio nešto prije 12 sati učestvovalo je jedno putničko i jedno teretno vozilo.
Policija je na licu mjesta i u toku je uviđaj koji će pokazati kako je došlo do nesreće.
Zbog siline udara oštećenja na vozilu su bila velika, pa je u izvlačenju stradalog bila potrebna i intervencija Službe zaštite i spašavanja.Komandir Zlatko Ćirović je katao da su uputili na mjesto nesreće šest vatrogasaca sa dva vozila.
(Dan)

Posto ocito ne znate, Verige nijesu mjesto, no se tjesnac zove Verige!
Kotor,ajde ne seri mnogo,nego citaj!!!Poserem ti se na Boku cijelu!!!!
Srpsko Cetinje ,nemoj da vrijedjas Boku ,vise Srba ima u Boku nego na Cetinje a iz Boke niko ne tezi ka Cetinju a Cetinjani svi bi sljegli u Boku.
Verige nije mjesto dobro ti kaze, a novinari bi trebali toliko znati nije Boka i Crna Gora Nju Jork pa da se pogubi u lokalnim nazivima.
Hvala xxy!
Crnjogoro mora biti primitivan kako god okrenes nek ide u arhivu da gleda kako mu se djed deklarisda na popisima 1971 1981 pa nek onda bude nas Srbo! Nikad crnjogore nece biti nasi Srbi