Premijer Zdravko Krivokapić je sinoć u emisiji Načisto, TV Vijesti kazao da je sa Temeljnim ugovorom upoznao potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića i predsjednika Skupštine Crne Gore Aleksu Bečića. Bečić demantuje te tvrdnje Krivokapića. Nakon emisije Krivokapić je u twittu saopštio “šta je htio da kaže”.
“Potpredsjednik Vlade mi je rekao da ne treba da potpišem bilo kakav ugovor u Beogradu. I to je njegovo prvo upoznavanje sa Temeljnim ugovorom, jer je tražio da bude upoznat sa tim. Upoznao sam i gospodina Bečića”, rekao je sinoć na TV Vijesti Krivokapić.
Međutim Bečić to demantuje.
“Ja niti jednu verziju tog Ugovora vidio nijesam, i to je apsolutna i jedina istina”, rekao je predsjednik Skupštine novinarima.
