Furiozni crno-bijeli se plasirali u polufinale Kupa: Pogađali Šćekić i Vujačić

0

Posle Radnika i Vojvodine, u polufinale Kupa Srbije, i to veoma ubjedljivo, plasirao se i Partizan, koji je večeras na svom terenu savladao ekipu Voždovca rezultatom 4:0.

Partizan je furiozno napadao od samog starta.  Bilo je samo pitanje vremena kada će odbrana Voždovca kapitulirati, a to se dogodilo u 24. minutu meča. Miloš Jojić je sa desne strane izveo korner, a u kaznenom prostoru se najbolje snašao Aleksandar Šćekić koji pogađa donji lijevi ugao gola gostiju.

Nije se dugo čekalo na drugi gol Partizana, koji je ponovo postignut posle kornera. Ponovo ga je Jojić izveo, ovoga puta sa lijeve strane, a sada je najviši u skoku bio još jedan Crnogorac, štoper Igor Vujačić koji udarcem glavom pogađa za 2:0.

Gdje je stao u prvom, Partizan je nastavio i početkom drugog poluvremena. Crno-bijeli su već u 51. minutu došli i do trećeg gola, a prvog iz igre na ovoj utakmici. Lazar Marković je probio po lijevoj strani, a onda majstorski poslao “oštru“ loptu po zemlji na ivicu peterca, gdje je Asano bio brži od defanzivaca gostiju i efektno je savladao Krunića – 3:0.

Ni time se Partizan nije zadovoljio, pa smo već u 58. minutu vidjeli još jedan pogodak crno-bijelih. Sve bolji Miloš Jojić je sa lijeve strane uposlio Holendera, čiji šut je uspeo nakratko da zaustavi golman Krunić, kratko je odbio loptu, ali sve to je ispratio Bibars Natho, koji iz drugog plana stiže da zatrese mrežu za konačnih 4:0.