Za Holanđanina ova tema je zatvorena priča.
Prije tačno godinu dana Luis Hamilton i Maks Ferštapen vodili su veliku bitku za šampionat, ali je vozač Red Bulla uspio da u zadnjem krugu obiđe Britanca i tako dođe do prve titule. Inače, ovaj događaj obilježila je i kontroverzna odluka direktora trke Majkla Masija, koji je povukao sigurnosno vozilo na jedan krug pred sam kraj kao i da je uklonio samo vozače koji su bili i između vodećeg dvojca.
Auto, Motor und Sport je upitao Holanđanina da li još uvek priča sa Hamiltonom o ovoj trci.
– Ne. Ta sezona je gotova. Ostavili smo to iza nas. Ljudi me uvek pitaju o ovoj zadnjoj trci. Ipak, morate da sagledate čitavu sezonu. Borili smo se tokom cijele godine. To treba da se pamti. Ova dva tim iskoristila su u ringu sve što su imali. Na kraju, to je bila borba za titulu – rekao je vozač Red Bula
