Na današnjem Evroprajdu su učesnici kolone zaista željeli da pokažu sve „evropske“ vrijednosti i ono što žele za Srbiju.
Tako je jedna grupica učesnika prajda, potpuno nevezano za današnju šetnju počela na albanskom da skandira lažnoj republici Kosovo.
Među učesnicima šetnje „Evroprajd 2022“, kako prenosi Sputnik, nalaze se i kosovski Albanci koji skandiraju parole posvećene takozvanoj „republici Kosovo“
Snimio ih je reporter Sputnjika na ulasku na stadion Tašmajdan.
Na snimku se mogu videti i pripadnici privatnog obezbeđenja koji čuvaju učesnike šetnje.

Znači šetali su?
Vucic kao po obicaju sto laze za sve tako je lagao i za ove smecare da nece setat pa sta bi odjednom. Otrijeznio ga odjednom razgovor sa Americkim ambasadorom , toliko o tomw da se samo kod nas pitaju stranci. Naserem se u usta i Vucicu i pederima i ambasadoru
Šetali su 21 metar, od Ustavnog suda do Tašmajdanskog parka.