Državljanin tzv. Kosova Ć.F. (1993.) osuđen je na mjesec dana zatvora zbog vrijeđanja policijskog službenika u Herceg Novom.
On je policajca vrijeđao nakon što mu je izdao prekršajni nalog zbog počinjenog saobraćajnog prekršaja.
Sudija Andrija Vojvodić odlučio je da se okrivljeni sprovede u UIKS Spuž na izdržavanje kazne prije pravosnažnosti rješenja.

Tito je ratni zlocinac, genocidas i fukara! Treba mu maci spomenik da se ne sprda podgoricanima iz groba!