Druga liga: Kom razočarao, Bokelj ne da prvo mjesto

0

Duel vodećih timova, drugoplasirane Mladosti i lidera šampionata, kotorskog Bokelja u Donjoj Gorici završen je 0:0, u utakmici 13. kola Druge crnogorske lige.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Jedinstva i Igala, koji su u Bijelom Polju igrali 1:1.

Igalo je povelo golom Bojana Kopitovića u 15, a dva minuta kasnije Denis Banda je postavio konačan rezultat.

Otrant Olimpik je u Ulcinju, preokretom u finišu, pobijedio Kom 2:1.

Ekipa iz podgoričkog naselja Zlatica povela je golom Vojislava Balabanovića u drugom minutu iz jedanaesterca.

Izjednačio je Valentin Rudović u 74, a pobjedu domaćinu, četvrtu ove sezpne, donnio je Mehmed Divanović u 90. minutu.

Arsenal je u Tivtu pobijedio Berane 2:0, dok je Dečić u Tuzima trijumfovao u duelu sa Jezerom iz Plava 4:1.

Bokelj je, poslije 13. kola, prvi na tabeli sa 26 bodova.

Mladost je druga sa 24, po 19 osvojili su Igalo i Arsenal, a po dva boda manje Kom, Jedinstvo i Otrant-Olimpik.