Druga liga: Bokelju bod, Kom konačno pobijedio

0

Lider Druge lige u fudbalu, Bokelj, remizirao je u Plavu u 10. kolu. Kotorani su odigrali 1:1 sa Jezerom, iako su golom Dejana Pepića vodili od 14. minuta. Remi domaćinu donio je Božo Osmajlić početkom drugog poluvremena.

Bokelj ima 19 bodova na prvom mjestu, jedan više od Igala – prošlogodišnji finalista Kupa je slavio u Beranama rezultatom 2:0.

Miloš Pavićević je iz penala donio prednost gostima, a tačku na trijumf je stavio Bojan Kopitović u samom finišu.

Kom je u podgoričkom derbiju savladao Mladost Lješkopolje (2:0), a trijumf su mu donijeli Vule Vujačić i Sava Gardašević.

Pobjednika nije bilo u Titvu u okršaju Arsenala i Jedinstva, dok je Dečić pobijedio u Ulcinju.

Tuzani su bili bolji od Otrant-Olimpika sa 2:1, a strijelci su bili Rijad Pepić u 45. i Vladimir Savićević, koji je pogodio u 71, samo minut pošto je ušao u igru. Domaćin je vodio od 21. minuta pogotkom Dragana Nikolića.