Poslanici DPS-a neće učestvovati u radu plenarnog zasijedanja, radnih tijela, odbora, kazao je poslanik te partije Danijel Živković na konferenciji za medije.
Na ovaj potez ih je, kaže, navelo bahato ponašanje vladajuće većine.
“Već peti mjesec nemamo usvojen o budžetu. Zabrinuti smo što nas očekuje od septembra kada vladajuća većina potroši zaduženje. U toj situaciji ćemo doći u upitnost davanja penzija, socijale. Nalazimo se pred ekononskim sunovratom”, istakao je Živković, optužujući vladajuću većinu da je nesposobna.
DPS, ističe, neće to gledati skrštenih ruku, a šta će preduzeti, javnost će, kaže, biti blagovremeno obaviještena.
(CdM)
