Iako je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić još juče saopštio da su vraćeni državljani Srbije sa aerodroma u Tivtu, momci koji su gasili požar u Luštici, crnogorski mediji su danas sramno rekli kako su dobili informacije da „pomoći spolja nije bilo“.
Zapravo, riječ je o nekoliko mladića iz Obrenovca koji su Crnoj Gori tada pritekli u pomoć, a zauzvrat dobili rampu.
Ekskluzivno je isplivao neoboriv dokaz i autentična fotografija koja potvrđuje da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić govorio istinu, dok su svi oni koji su tvrdili suprotno uhvaćeni u brutalnoj i sramnoj laži.
Na jednoj stranici na društvenim mrežama pod nazivom „Radio Herceg Novi“ 20. jula 2017. godine objavljeno je da su tada među dobrovoljcima koji su pružali pomoć bili i vatrogasci iz Obrenovca.

(alo.rs)

Istina je izasla na videlo
Koga boli k.rac za Vučića, najnebitniji lik na ovom samitu. Crna Gora je u prvom planu, sledeća članica EU a vi pišete o ovom nepomeniku nebitnom.
Видимо колико је небитан, све очи упрте у њега, Вучић главна тема.
Oči Slavena Živkovića i Dragana J. Vučićevića i njihovih propagandnih tabloida koje plaća taj isti Vučić da mu se dive 😂
А себе не видиш🤣
Niko mu nije ni do koljenja.Obrazovaniji je od svih,poznaje pravo,ekonomiju,jezike,AI,politiku,savremena sredstva komuniciranja,geopolitiku….Ti,nazalost,samo mrznju i zavist!
JUNCU , AJDE RIKAJ JOŠ MALO VOLINO USKOPLJENA !!!!!
KAKO TO VOLINO OD KRAVETINE DA TAJ „NEBITAN LIK“ SJEDI PAR DANA SA PRESJEDNIKOM SIJEM U PEKINGU ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
AJDE NASM TO POJASNI MILOGORCE TJ : PUSACU KURCA MILA SIPTARA ??????
INAČE TOG SIPTARA „ACA SRBINA“ MRZIM IZ DNA DUSE – ZBOG IZDAJE KiM!
Вучић увјек говоро истину! БРАТ НАЈЈАЧИ❤️
Lazar je niže inteligencije a Janovici du obojica sa Lazom priključeni da vuku Zvicerovog djoku.To ih je vinulo u visine građani iz statisticke greške.I nije hrvatska služba nikakva nego vuku Zvicerovog djoku,treba videti jesu li pripadnici kavackog klana ovi Janovici…
Vučiću je istina jedini argument .
Sad mogu da gore do mile volje…I gorece,samo neka ostanu one poruke molim vas da to niko ne skida!!!!
Gradonacelnika Cetinja ce izmasakrirati u Bg tj mu je indirektno obećano,prvi put kad nalazi na teritoriju Srbije išao je često za Beograd
Djuraskovic cetinjski kopiljan gradonacelnik je zakačio Vucicu smrade bježi odavde,a kako ce ga izmrkati mamu mu kopiljetavu
Talijanska kopilad
Taj ustaski zec,nece nidje iz cetnja selendre izlazit
Žao mi je što su neki u Crnoj Gori sve zaboravili, i ono kakvi su nam odnosi bili kad smo bili jedna država i ono od pre nekog vremena, kad je Srbija, njena omladina učestvovala u svakom gašenju požara. Prave se kao da smo to izmislili, ali istina je samo jedna.
Poznato je da Vučić uvek govori istinu.
Boško: Na žalost sve što Crnoj Gori nije u interesu ona to zaboravi.
Eva: Ko god iz Crne Gore dolazi u Srbiju nije zadržavan na geanici i vraćen u Crnu Goru.
Ne bez sinoć 100 iz Mojkovca sinoc
Eva: Građani Crne Gore su uvek dobrodošli u Srbiju.
Troicu su sa leta povukli juče ujutro juče oko 11
Mihajlo: Vučić uvek govori istinu, jer zna da istina uvek ispliva na površinu.
Mia: Istinu niko ne može da sakrije.
Podrška istini i činjenicama je ključna, a ne brzopleti zaključci i spinovi. Dobro je što se sve na kraju razjasni na osnovu dokaza, a ne nagađanja.
Pitanje je da li će opet hteti posle svega što su im priredili u Podgorici.
Ma ko vjeruje jos izrodima monte ustasama,kao mrze vucica mrze oni sve srbe i Srbiju,gori bi bili od hrvatskij,nego su to puzdurune obicne,splake,al treba bitii na oprezu ni dobar dan im ne zborit
ЦРНА ГОРА И СРБИЈА ТО ЈЕ ЈЕДНА ФАМИЛИЈА
Haaaa, nabijem na kurac tebe i srbiju!
Набио би ти нешто друго да има на што?
Siptare, ja nabijem celu tvoju familiju!!!
Umjesto 13.julsku nagradu da damo tim momcima koji su spasili nasu drzavu, rizikujuci svoje zivote, dok je NATO u koji ulazemo milone eura, pustio da nam pozari sprze zemlju i odnose materijalna dobra i zivote
Treba uputiti javno izvinjenje tim momcima i uplatiti im stoti dio iznosa koji dajemo NATOu da nas posmatra dok pozari gutaju CG
PREDSJEDNIK VUCIC JE UVIJEK BARATAO SAMO ISTINOM ! A NE KAO OVI NASI GLIBOVI KOJI LAZU KAD USTA OTVORE ! POZDRAV ZA PREDSJEDNIKA VUCICA IZ BOKE KOTORSKE I OD POSTENOG NARODA CRNE GORE !
Dela govore više od reči. Svaka čast momcima koji su pomagali u gašenju požara i pokazali pravo lice Srbije.
Narod Srbije je uz Vučića
И сав народ здравог разума у Црној Гори!
Važno je da se činjenice iznesu jasno i bez manipulacija
Svaka pomoć koja je pružena treba da bude priznana i poštovana
Dobro je što se istina o događajima ne prećutkuje
Ljudi koji pomažu u teškim situacijama zaslužuju zahvalnost, ne osporavanje
Dobro je da se razjasne netačne informacije koje kruže u javnosti
Važno je da se uvek čuje prava istina o događajima, bez obzira na pritiske
Dobro je što se razotkrivaju netačne tvrdnje koje su se širile u javnosti
Ispravno je ukazati na doprinos ljudi iz Srbije koji su pomagali
Ispravno je ukazati na doprinos ljudi iz Srbije koji su pomagali
Humanost se vidi u delima, a ne u političkim interpretacijama
Važno je čuvati činjenice i ne dozvoliti da se one iskrivljuju
Ljudi koji pomažu u nevolji grade mostove među narodima
Ovakvi primeri pokazuju koliko je saradnja u regionu potrebna
Oni uvek lazu
lazete i mazete na Boga ne mislite
Vučić uvjek govori istinu. Ovi naši mu njesu ni do koljena.
Sve se vidi o zeli da vidi
Istina je jedini Vučićev argument.
Lako i brzo su sve zaboravili.
Srbija je dobra samo kada im nešto treba.
a da im nije srbije nestala bi crna gora kao i sto jeste nestala
Ne ponaša se tako preme prijateljima, teško da ćete to naučiti.
SAMO ISTINA UVEK I BILO! NAPRED VUCICUU!
Ovo je, veli dokaz.
😀😀😀😀😀😀😀