Predsjednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da Srbija treba da uvede sankcije Rusiji.
– Mi smo jedina zemlja u Evropi koja nije uvela sankcije! Ne vjerujem da ćemo mnogo dobiti uvođenjem sankcija Rusiji ali posledice neuvođenja mogu biti katastrofalne! Stotine hiljada radnika bi moglo da ostane bez posla!
ĐILAS: SRBIJA DA UVEDE SANKCIJE RUSIJI!
Dragan Đilas:
"Mi smo jedina zemlja u Evropi koja nije uvela sankcije! Ne verujem da ćemo mnogo dobiti uvođenjem sankcija Rusiji ali posledice neuvođenja mogu biti katastrofalne! STOTINE HILJADA RADNIKA BI MOGLO DA OSTANE BEZ POSLA!" pic.twitter.com/jHZ2pQTmRi
— Detektor laži (@LaziDetektor) July 21, 2022

Sto Srbiji gore ovom debilu bolje zato bi i uvodio sankcije dq vrati Srbiju u 18.vijek.
Jel te to vucic savjetovao ili njegov savjetnik Toni Bler !?
AVETINJO JEDNA ! OCES DA OPRAVDAS PARE KOJE SI DOBIO OD ZAPADA ,A ZA NAROD TE NIJE BRIGA .LISICO LUKAVA ! TARANTELO !