Dio Podgorice bio je danas skoro dva sata bez napajanja električnom energijom, nakon ispada transformatora na trafostanici u Zagoriču.

Iz Crnogorskog elektroprenosnog sistema (CGES) za RTCG su kazali da je kvar otklonjen.

„U 11.49 minuta stvoreni su uslovi za uredno snabdijevanja Podgorice strujom“, kazali su iz CGES-a.

Tagovi