Usljed ispada transformatora na trafostanici u Zagoriču dio Podgorice je bez struje, kazali su za Portal RTCG iz Crnogorskog elektroprenosnog sistema (CGES).
„Dio Podgorice je bez struje od 9 sati i 57 minuta. Do nestanka struje je došlo usljed ispada transformatora na trafostanici u Zagoriču“, kazali su iz CGES-a.
Istakli su da su njihove ekipe na terenu i rade na eliminisanju problema kako bi se strvorili uslovi za uredno napajanje električnom enenrgijom dijela Podgorice.
