Povodom Dana pobjede nad fašizmom, delegacija Demokratske Crne Gore koju su činili poslanik u Skupštini Crne Gore Momo Koprivica, generalni sekretar Demokrata Boris Bogdanović i poslanik Albin Ćeman, položila je danas vijenac na spomenik Partizanu borcu na Gorici, saopšteno je iz Demokrata.

Kako je saopšteno, vijenac su položili u znak zahvalnosti i sjećanja na sve hrabre borce koji su živote ugradili u borbu i pobjedu nad najvećim zlom koje čovječanstvo pamti.

Dodatno ističu da Dan pobjede se obilježava u znak sjećanja na 9. maj 1945. godine i kapitulaciju nacističke Njemačke u Drugom svjetskom ratu.

Tagovi