Kad god antisrpski mediji krenu da napadaju Andriju Mandića, Milana Kneževića i DF, ja znam jedno – Da moram da ih podržim, napisao je Vladislav Dajković na Tviteru.
„Ovog puta izražavam punu podršku svom prijatelju i saborcu, Andriji Mandiću. I kad ide lijepo, i kad ide teže – Prijatelji su tu“, istakao je on.
Uz tebe, prijatelju
Kad god antisrpski mediji krenu da napadaju Andriju Mandića, Milana Kneževića i DF, ja znam jedno – Da moram da ih podržim.
Ovog puta izražavam punu podršku svom prijatelju i saborcu, Andriji Mandiću. I kad ide lijepo, i kad ide teže – Prijatelji su tu. pic.twitter.com/fBTLWYraHL
— Vladislav Dajković – Vladislav Dajković (@Dajkovic) May 29, 2021
