Vaterpolo Premijer liga nastavlja se danas uz crnogorski derbi — Budućnost dočekuje Primorac u Podgorici od 18 časova.
Oba tima traže prve bodove ove sezone nakon poraza u uvodnom kolu — Budućnost od Radničkog, a Primorac od Šapca. Iako Kotorani važe za favorita, Podgoričani su najavili borbenu partiju.
„Liga je, mogu slobodno reći, najbolja na svijetu. Od osam klubova, pet je među deset najboljih u Evropi. Biće izuzetno zahtjevno takmičenje, ali naši momci će dati sve od sebe i skupljati dragocjeno iskustvo protiv jakih rivala“, kazao je trener Budućnosti Aleksandar Aleksić.
Na drugoj strani, Primorac u duel ulazi sa jasnim ciljem.
„Nakon poraza na startu, želimo da osvojimo prva tri boda. Znamo da smo kvalitetniji, ali to moramo dokazati u bazenu. Ovo će biti dobra uvertira za izazove koji nas čekaju u Ligi šampiona“, poručio je igrač Primorca Marko Mršić.
