Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je danas u Skoplju, u drugom prijateljskom meču, selekciju Sjeverne Makedonije 5:1.
Izabranice selektora Mirka Mariča ubjedljivim trijumfom na trening centru „Petar Miloševski“ revanširale su se rivalu za poraz od 3:2, u prvom međusobnom duelu.
Domaći sastav smanjio je golom Ulze Maksuti u 61. minutu.
Dileme oko pobjednika riješila je Jasna Đoković, sa dva pogotka u 65. i 68. minutu za vođstvo od 4:1.
Konačan rezultat postavila je Sara Simonović u 89. minutu.
Crnogorska selekcija duelima u Skoplju počela je ujedno pripreme za nove obaveze u UEFA C Ligi nacija.
Crnu Goru od februara čekaju utakmice protiv Azerbejdžana i Litvanije u grupi C4.
(Dan)
Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!
