Predsjednik SRS Vojislav Šešelj smatra da Srbiji nije potreban dijalog sa predsjednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem.
„Šta će on u Beogradu? Uvreda je za srpsku gardu da mu priredi smotru“, izjavio je Šešelj.
Istakao je da su svi građani Crne Gore, koji tvrde da je Srbija 1918. anektirala Crnu Goru, nepoželjni u Srbiji.
„Pa, neka Crna Gora bira novog predsjednika i premijera“, kategoričan je Šešelj, prenosi „Alo“.

Šeško je malo smršao ali ne izgleda bolesno.
Tako je tako treba sa izdajnicima proglasiti ih persona non grate sve koji su glasali za sramnu odluku prvo Mandic pa svi njegovi redom
Ovaj je Srbin koliko i Ante Pavelic
Magistar mu ime kao saradnika hrvatske tajne sluzbe