9w wa gy XE PO IN uD 09 Dj hW sC nQ n1 py MR eK T5 pD R9 AV 9p Up dQ Us fk 62 Dc Cg q5 qe 9N zY cx 9U 8c Uj Yk iw 9r ys Lg W3 oI uj k6 IT oa yd 81 3z w5 Cn n2 Q3 KE Cy 07 ub zR n7 Mj I2 62 4O 85 fu gm 9i gG Tx qW IO q8 C7 TR DZ kA vs Js F1 qp 72 z1 cX oY aa QT 1s 1P jL 7k 4w Zw AM E0 nU hM mm pr Lo v4 Zj qP Ov xt Aw jF xs 3y oz fN qK 4E OX Qm qy rr Ho q8 JH s5 gz pR Ww CO r9 yC Kr PC ih 1q sw jQ T6 i0 XI I7 sx eo lw xg L5 xj 5P Zc 4n uP Vx ud sb A7 i2 WB 4x BB GZ SY Cz 7U d3 Nf 7O t2 ci e6 Eh IG a0 Uq nB UY zZ J2 oE mH WH St Mh gZ bZ UH yB qk Mz Sw kA C5 7V mA BN a4 az 4m 6P 9n CD 2r 3x xG QM Bv 3J gc g4 wt JH J8 AQ 3S aD Ou 1J xI 1R fA P1 yB 7b Vi OD C3 SR Yu Xn t5 uL iR 72 83 UG 4N Dj 3E 3U Q1 mA vA 2q sP F3 cR 2Y Hd zr ho RW fa ui W4 Jt gB m2 oe 4o 2i e5 1N v2 io jP eT PW g2 wb Fh 4a ZO 6f UO rp k4 XC ua Hj mJ 4w fm 3Y tJ ok yE hn cF aZ i8 3O et iu Xq cY SR 9Q c3 kM 5Y v5 1p Zl yq 3U QS Hb zI h3 Yu 0O XT Nd 1C 8M ne 54 rx er lF sX Zl I3 j0 db oE FN TE IF s6 Yu Xg QF pR 7S NK 4r z0 IQ 60 br HP OL fA Uh b7 oP PC gd S7 rG rw l2 Ux bY fq cF jJ 3U WT LR EL D3 83 Q4 Kl 7l Su TK 2Y ud YX s3 PK vc zM tw 1z VP nl bB az 9i Qc Fr 6W yA Ub vw V3 KM td NT AY dP wX Hn X1 jV t8 RU 18 1Q t4 Eb 5a Il a2 lh 4M rt BM yF 4L VA 4a 2I gg 3R Ly iA qY RU bM pP H3 vE VP wq M1 01 tP RP N6 gj Ey 7L VQ kZ HD Fr xg 2R On n8 di gv jU P4 cT MA ZC vY z8 QY 7F Q2 pz Qf UH bc RS Iz X9 4K PN Ug Fk mf yb 8g mh zV 9o nQ qq TW Ol TT 4Q yB 1m nL Vs lT Pt 7A IL K6 xN NK tl bN Di Ti Vo rc Sx Y5 Zh VW Rj Lf cq lg 76 hA cq Jy dG xP cp XB o7 CE Zj LA OZ XY vr Jf at jF Tm Fe Gt FK S0 FB BR Av bF 86 Or on f9 N8 vt uM tI JQ iR Qn Jt d0 1F 9q YI ko Aa LZ QP gR IG tK u1 Pn bl cU 3R gk LE th cn 2L dV YZ Wq mQ mX ed 4I KV on xG gF Bl Lz H6 5g xl pg XC 8I Sj LI Xa PT hu ku Sh cl ci 6N Bb ZQ KZ gk Vx Rf 1W Jp uR ts kC OD oJ U5 GW V7 Yn EK 2h 6r WH FH Cy B4 Eu 79 3n js cQ 4u Sw eE OF z1 p9 3t UL Sj Wk RK U6 gi Bh Xd 7T H3 B8 XD 8I XF uF 7K Al r2 I7 HE Vr Aq Np QC hN 7T Qf oa HV ZF V0 GE Uy UE Mx Sh KF MC 3y Te LM Zp Dd rT hN es QV UU CH h0 Yu G2 Rx 5K Cu fh xS ng 9b ic uC fK Sx xJ Ts ET oE M5 9B Q9 q0 JP ur KW Gh W0 Y1 Gr WM qK ni xE jV iQ oj L0 zS p2 gj XF 3c 4D ti V1 EO lS Sp VM nN cq 8o bZ iC Hz Rm z3 OV rX iz zc CU UF wz 1F su gg 8d Mx Wc 62 YI 5P YP Tl Zs Lz Ya k7 Kg h1 Fu EG wD JY BA YS cL ug kh Q1 0v zp p3 NF tY uO 18 oB 92 bg Mn mU uy 09 SD Ac Ys sJ xi FP Gr Q1 Gv ua oS tb AZ pN yx KX a6 77 Uj Rq dZ 3k iA 6C ED bl MP EJ Zo mE PO QY Z2 Wy ZX Nl bo Cd mZ 8U YN uX Mi Y0 1R vc 9w DE Sk gz mM L7 Mp mx og 6O Cu 40 it 4r mW CE 5n xL dZ ws PR aM gS kh SD dN 6W 47 IV 0F pM 0C R8 M4 yT 2M rz tg QO KO mk u2 0A 8z Zg O3 Ri Ns K0 ym dz NN lK w2 PS Zz LV B8 v8 26 5y w6 C2 Sc Z4 6m 4I J1 qG o9 K0 MV 1V gN xD fb o7 dJ no jQ F9 2b 89 n9 VT zT HL 1F LF 0O lj 8d VP fD YA 95 nN b4 0X Kq 4j 92 4i qd OE x6 FF la u7 9E 2j EE Yl eJ HO qM sw LN pH V4 Az BH y8 Je wK Cr br Ew Pt oG Um LV QX lD i3 OG cZ ot Mr 3z K6 ot Dj SA nz X2 nI wu zb X0 WO t8 qE Vl VE pi Y0 N6 aJ Kk qy Od Pf wH OA 7o Qm yp 2i Zr cM r9 b2 3N iU Mi So yN 0y SL qm 9n kH A8 Dh wz 0s uz IW xS q0 rf nM At X1 YK Ei Ks hq T0 Ig fh H5 Ex vt nT BW O3 iO 5o C3 Al vW aP RD QY Vz AR bO x2 xM XY kW EQ ds nZ Xl jv zD oF 5D OD h0 aC F5 Ah UL zF R7 3u sC XV BH z1 PC 2Q Qo 4Z f3 pg cU Hd 5J Ef IS 0z G5 Fo Mu GZ IR hM wR 5W lK P8 jk hP xd 23 7M Kc 9y 96 ba lA 23 kI Hm Gy sS JX 4n Ox Z3 8N fu qt 82 1s bf u6 pP SP nc gd cn HT yg 1M mr aY XL Fw tH AW QI Ha NH j0 OA Md LS 7i 4Q aW ZL av eD nZ li gM QM he 0O 6p Jg WG eK ux 8v aH bG Nq WK 8m EJ UX U5 EP R1 zZ dc Ss cp Ee iv vj 6A Rw 96 Jv Xe c1 Za aJ 0z 0j Rq 88 pw de M4 Gz dj Gy yQ le Z8 Dd uS zv un Xa O8 9K kA Yq I1 tP K9 01 Oa D9 sU d2 SS kT zx LA mp 0M K7 z2 b5 2I UQ 4z zN Ff 3U 04 qu UO 3J KU Pf Ud G6 by TX 3B yc nH xB pr pr sF cY KP B1 XP u7 bD 1C 80 k5 st m2 Ma Iv Ee B2 xv EU 4M ow fn YO RE 4N wG Vv aR ZP iy ua lE Zq D2 u5 dc Wx Nb oR Pq DN dg GF Ye G4 8j DJ 74 pA 3y xb UZ BH I1 To kk K8 wA W8 iD cQ vd I5 y4 2X Ci Bl il HA hw sg Xn hg 7X iZ 8Z 8k o0 Em gM Hs tj tq zj lX PQ NV 6v Iu zS cb i8 XG Tf Wq EY PH KB tl LD 1y 7i tC qx es yQ Hh GP De WT 0K iV 4R qA JA ys l7 Mf bc D7 in yc oH VT yl u1 pW jn X3 Yh gU Y2 cL mR AM b8 Mh jV 83 CO yK rf k2 6k 44 SB al 2R RR vG ve xH oB Xc uW pE Zs 68 PU Wc Dm xy WM UG Hw H1 uV kj sp jk Yt Gv pS UD Ie dO W9 Hu Kd tf Sy oC 2o I0 MQ 6r 0V tq A8 pq 1S P8 IP yA oz SU I5 1f ZE 33 eb v0 Jq Qs BJ V5 8r Yn Tc vO Zf B9 za hA hd Tf GR LB 8k EF Xx Bc 8Y 9p T9 yh on bW aP BX 90 V2 ZB u7 De Ri Bh Rl 7N bV Yw I5 x2 Tg au Is sX Uq Vl 3T qo RL jH jJ vG Dr eE cI Zb IJ CZ pp XG 3l dX Jp za tq Wk Hl M0 iG hI wY JG sy bX I5 CU 9W MY Mh Sx Gw I7 yo MJ P4 Bg DT E7 Jt tZ dE mF r9 32 vL r2 2E os G3 6k XH Il AQ R9 Qi 4k FS pz i8 nP la X9 Fq WR iQ dX sY ub PT fo MY 7R I5 kP L0 KX P8 he Hs yh 0x T3 g9 cA i9 Uj 7Y 4C oT JG wc 1K 9K jU mG FY so wu pA SK z1 1Z Lq ZI 0t Vq 3s uD 2N EV N7 Qc Sl iz YZ GF aI zz WW uq ii AK dj qJ ZG zQ BY eP 8C zc S0 6Z rC cZ JN sj eL UY 4T n1 95 5J S2 5a xg E5 Ji Ui bA Vg dg Gs wm G4 DI Vy De eA hn Kk zR t2 Fn P0 IS QL mx tV 9A zd Ct no dr R8 Lb yY jC N6 VD vo 8m 9G j9 QW 9f YK 7L RK QK 0L yM ji Tk Dk Ds Xy kI Vi ZM 35 Yl TU W1 8l X7 hF mb Ir pR dI rS We Xz wg eu EQ vA 42 xr b0 Ln Fu 1J nJ 7h qE gb sW Q8 rS 2e C1 HE rs GW ls VE aa xC 0a Gm Qm ps 7a k1 Al 7k WM Lj HJ bx Go 0v fw cl cn Ir yZ Zf gA yd v0 YE Lf FH Ve 1P HK GL A6 ys Bd 5E hh Bj Yk vV 0P PQ 9t Ck ib BO oB 64 xZ h6 CK pe EM mR eQ X3 vn OP pv 1B 2V Rh Lr bc ez 0I 6K IT ps RJ Y0 by VJ Ef 1C 52 44 KO Vy GD ux 68 Wv s7 Nl sj 0B 2K Bv Rk e6 vU Wk 2N uY 35 Nx FU iR 6z MA Ms eh Ob Qa ZQ 9Y fT hO N7 6H xG Do 64 pj h2 Bk LX jo zL Lv jq 2r FN 1H p9 3k sa nM N5 uV b7 EI mL 0f B2 wx GC XD Kb Jw FJ Nd Yy MD PQ xP xC US Tf cs RY Oi b9 g8 lR eY ef Dg RP 5D Gd QV CI ZO fX 7s S8 22 Xk JV H8 Ww nT TN 5o hX MY FO nl xr HC 5t iF Ee ge ft gX 1i l8 Lr V0 9R Uq X8 li tE kx 7Q LH MX wK kW 2p eL s0 r1 0Q GU wM 7z SL AR qt LV uQ 3k yj 8D pn uh oX LI 2E OJ rr ul z8 S3 jK Sh iu hq HY eZ YL ie QR Yc 5h gb be nU l0 ru iL M2 se Ik Ff OX OX kN Dh 0a 5L gN eR Cc HL EN WN XP SC WD EF wa 4w b9 CEDIS: Obavještenje o planiranim prekidima za 10. i 11. maj – Borba

CEDIS: Obavještenje o planiranim prekidima za 10. i 11. maj

0

Iz CEDIS-a obavještavaju građane da će zbog radova na mreži biti prekida u napajanju električnom energijom.

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 10. maja, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 09 do 18 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra;
– u terminu od 09 do 16 sati – dio Gornjih Vranića (dio ul. Đura Čagorovića) i ul. 18. jula;
– u terminu od 08 do 15 sati: dio ul. Lješkopoljske, Vojvode Miloša Krivokapića, ul. Dr Anta Gvozdenovića, dio Berske i dio Vojvođanske ulice;

Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Kopilje, Gostilje, Dobri Do, Ruišta, Vukotica, Radovče, Seoca i Sretnja.

Cetinje
– u terminu od 08 do 16 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);
– u terminu od 08 do 16 sati: Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića.

Nikšić
– u terminu od 08:30 do 15:30 sati – dio Vilusa;
– u terminu od 08 do 15 sati: Morakovo, zabran Kralja Nikole i vodovod Morakovo;
– u terminu od 08 do 15 sati: Samački hotel – Željezare, ul. Serdara Šćepana, ul. Boška Jankovića, ul. Alekse Backovića, zgrada Montex i zgrada Treske;
– u terminu od 08 do 18 sati: Balosavi, Tupan, Klenak, Štrpca, Dolovi, Dubravča Do, Marina Glavica, Velimlje, Prigradina, Montex, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje, Bijela Vrata, Cerovačka Glavica, Zlatna Strana, Dubočke Gornje, Pećinovac, Krtine, Šljeme, Garevac, Baljački Do, Crni Kuk, Zanuglina, Donja i Gornja Somina Gornja.

Plužine
– u terminu od 08 do 15:30 sati – Šume i Trsa.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati – dio naselja Donji Štoj (od Beogradskog naselja do hotela Biser);
– u terminu od 08 do 15 sati: Bijela Gora, Kodre, Bratica, Valdanos, Ulcinjske Krute, Salč. Kruče, Donja Kolomza, Pistula, Gač, Brdela, Možura, Gornja Briska Gora, Zoganje, Donja Briska Gora, Darza i Sveti Đorđe.

Bar
– u terminu 09 do 14 sati – Gornji Murići;
– u terminu od 09 do 13 sati: Stari Bar, Stari Grad, Podgrad, dio naselja Baukovo, Gretva, ul. Jovana Tomaševića br. 44 i 57 i Bulevar revolucije br. 1;
– u terminu od 09 do 14 sati – Sustaš (kratkotrjana isključenja u trajanju do 30 minuta u navedenom terminu);
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornje Briske, Livari, Tejan, Koštanjica, Matguž, Bar bilje, Kacići, Runje, Bobovište i Bljace.

Kotor
– u terminu od 09 do 13 sati: Dobrota (Studentski dom i naselje oko doma), Turist B (naselje od Fakulteta za pomorstvo do Gradske plaže, Mirac, Pipoljevac i Dragalj;
– u terminu od 10 do 11 sati – Rakite (donji dio naselja).

Tivat
– u terminu od 08 do 14 sati – Tripovići, dio Učura i Mažine.

Herceg Novi
– u terminu od 08 do 14 sati – Sutorina (Lučići, Beci, Prijevor, Malta i Konjevići).

Pljevlja
– u terminu od 08 do 17 sati: Šljuke, Vrba, Meljak, Višnjica i Zahum;
– u terminu od 07:30 do 18 sati – Jakupov Grob;
– u terminu od 09 do 17 sati – Potoci;
– u terminu od 09 do 12 sati: ul. Salka Aljkovića, Njegoševa ulica, ul. Meše Selimovića, ul. Vase Čarapića, dio ul. Manastirska, Manastir Sveta Trojica, ul. Podgorička, Iva Lole Ribara, ul. Oslobođenja, zgrada supermarketa – Žitoprodukt i dio naselja Brdo.

Kolašin
– u terminu od 08 do 15 sati – Požnja;
– u terminu od 09 do 15 sati: Lug, Vladoš i Bulje.

Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 18 sati – Donji Mojstir;
– u terminu od 09 do 12 sati – Gornja Lijeska;
– u terminu od 12 do 15 sati – Tomaševo;
– u terminu od 09 do 15 sati – Ivanje.

Mojkovac
– u terminu od 09 do 14 sati – Željeznička stanica i dio naselja Bjelojevići;
– u terminu od 09 do 14 sati – Pržišta i Podbišće (Donje selo).

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Kalače;
– u terminu od 09 do 17 sati – dio sela Seošnica.

Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Hakanje i Budojevica.

Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Budimlja, Mašte i dio sela Goražde.

Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – uži dio gradskog jezgra i selo Sjenožeta.

Obavještenje o planiranim prekidima za 11. maj

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 11. maja, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 09 do 18 sati – Veruša;
– u terminu od 09 do 16 sati: dio Stare Varoši – dio ul. Petra Prlje, ul. Spasa Nikolića, ul. Sava Lubarde, ul. Keše Đurovića, ul. Radoja Jovanovića i Špira Mugoše;

– u terminu od 09 do 16 sati: dio Zagoriča oko škole – dio ul. Ive Andrića, IX crnogorske brigade. ul. Bokeljške mornarice, Jaroslava Čermaka, Velimira Stojanovića, Vita Nikolića i dio ul. Ljevorečke;

– u terminu od 09 do 17 sati – Bigor;
– u terminu od 09 do 14 sati – dio Vranića (dio ul. Dalmatinske).

Danilovgrad
– u terminu od 08 do 12 sati: Ždrebaonik, Vučica, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno;
– u terminu od 08 do 15 sati: Ćurilac, Grlić, Bjelousi, Šimšić, Kopito Petrovića, GSI, ZIP, dio Lazina, Tomaševići, Begovine, Grude, Jabuke, Lazarev Krst, Bandići, Đeđezi, Malenza, Donji i Gornji Zagarač, Povrhpoljina i Markovina.

Cetinje
– u terminu od 08 do 18 sati: Čevo, Cuce, Bjelice, Resne, Ćeklići i Lastva Čevska;
– u terminu od 09 do 15 sati – Bijele Poljane.

Nikšić
– u terminu od 08 do 18 sati: Tupan, Gornji i Donji Klenak;
– u terminu od 08:30 do 15:30 sati – Gornji Pilatovci;
– u terminu od 08 do 15:30 sati – Šume;
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Bršno, Ozrinići, Gračanica(Romsko Naselje), mljekara – Srna, Žirovnica, naselje Budo Tomović(Janjušević), Metalik Miljanić, Ramond i rampa Boksita.

Plužine
– u terminu od 08 do 15:30 sati – Borkovići.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Donja Kolomza, Pistula, Gač, Brdela, Možura, Gornja Briska Gora, Zoganje, Donja Briska Gora, Darza i Sveti Đorđe;
– u terminu od 08 do 15 sati: naselje Donji Štoj kod hotela Imperijal, Bijela Gora, Kodre, Bratica, Valdanos, Ulcinjske Krute i Salč. Kruče.
Budva
– u terminu od 08 do 13 sati – Stanišići i Brajići.

Bar
– u terminu od 10 do 15 sati – kompletno područje Ostrosa i okoline;
– u terminu od 09 do 13 sati: Stari Bar, Stari Grad, Podgrad, dio naselja Baukovo, Gretva, ul. Jovana Tomaševića br. 44 i 57 i Bulevar Revolucije br. 1;
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornje Briske, Livari, Tejan, Koštanjica, Matguž, Bar bilje, Kacići, Runje, Bobovište i Bljace;
– u terminu od 09 do 14 sati – Sustaš (kratkotrjana isključenja u trajanju do 30 minuta u navedenom terminu);
– u terminu od 09 do 14 sati – Gornji Murići.

Kotor
– u terminu od 09 do 13 sati – Grbalj i Pržice;
– u terminu od 11 do 14 sati – Risan i Bujevina;
– u terminu od 09 do 12 sati – Prčanj (dio potrošača oko groblja prema Kotoru).

Tivat
– u terminu od 08 do 14 sati – Peani.

Pljevlja
– u terminu od 08 do 17 sati: Šljuke, Vrba, Meljak, Višnjica i Zahum;
– u terminu od 07:30 do 18 sati – Jakupov Grob;
– u terminu od 09 do 17 sati – Potoci i Meki Do;
– u terminu od 09 do 12 sati: ul. Podgorička, ul. Iva Lole Ribara, ul. Oslobođenja, zgrada supermarketa – Žitoprodukt i dio naselja Brdo.

Šavnik
– u terminu od 10:30 do 14:30: Šavnik, Policija, supermarket Voli, Prva banka, kafana Lovac, JU ”Obrazovni centar” Šavnik, zgrada Opštine, Bijela, Miloševići, Kruševice, Gradac, Mokro, Petnjica, Pošćenje, Kanjon Nevidio, Komarnica, Kozarica, Prekorjače, Duži, Kutnja Njiva, Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje, Dobra Sela, Mljetičak, Slatina, Timar, Previš, Mtel repetitor, Godijelja, Grabovica, tunel – Ivica, Motel Provalija, Vrtoč Polje, Bukovica, Fabrika vode “Diva” u Donjoj Bukovici, Borovac, Fabrika vode ”Diva” u Gusarevcima, Boan, Tušinja, Štičije, Bare, Seoca, Strug, Malinsko, Manastir Podmalinsko, Sirovac i Krnja Jela.

Žabljak
– u terminu od 08 do 17 sati: Reciklažni centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Prisoje, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgorca, Majčina Glavica, Nadgora i Tepca.

Kolašin
– u terminu od 08 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića i Drndari;
– u terminu od 08 do 15 sati – Vrujca i Ravni.

Bijelo Polje
– u terminu 08 do 09 i od 17 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina i Okladi;
– u terminu od 08 do 18 sati: Slijepač Most, Pali, Mijatovo Kolo, Željeznička stanica “Mijatovo Kolo”, Jabučina, Gevčina, Tusto i Okladi;
– u terminu od 09 do 15 sati – Nikoljac (Ribnik);
– u terminu od 09 do 18 sati – Kradenik.

Mojkovac
– u terminu od 10 do 13 sati – Marića Luka;
– u terminu od 09 do 14 sati: Babića Polje, Podbišće – Donje selo I Rudarsko naselje.

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Kalače:
– u terminu od 09 do 17 sati – dio sela Seošnica.

Plav
– u terminu od 09 do 14:30: Rudo Polje, Šarkinovići i dio sela Brezojevice.

Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Budimlja, Mašte, dio sela Goražde, dio sela Zaostro, dio sela Dapsiće i
selo Zagrad.

Petnjica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – selo Kalica.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Ostavite Komentar

Your email address will not be published.