Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak je na tviteru, komentarišući dešavanja u Crnoj Gori, najavio i novu „Oluju“ koja će duvati ako se ljudi ne povinuju zahtjevima samozvanih „komita“.

Dugo sam razmišljao o situaciji u Crnoj Gori … i, zaključak je samo jedan. Ko ne sluša pjesmu, slušaće oluju. Ko gazi crvenu zastavu, gledaće zelenu, napisao je on.

Stih „ko ne sluša pjesmu, slušaće oluju“ redovno koriste crnogorske „komite“, koje na taj način Srbima najavljuju protjerivanje kao 1995. iz Hrvatske, tj. novu operaciju „Oluja“.

Tagovi