Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak je na tviteru, komentarišući dešavanja u Crnoj Gori, najavio i novu „Oluju“ koja će duvati ako se ljudi ne povinuju zahtjevima samozvanih „komita“.
Dugo sam razmišljao o situaciji u Crnoj Gori … i, zaključak je samo jedan. Ko ne sluša pjesmu, slušaće oluju. Ko gazi crvenu zastavu, gledaće zelenu, napisao je on.
Dugo sam razmišljao o situaciji u Crnoj Gori … i, zaključak je samo jedan.
Ko ne sluša pesmu, slušaće oluju.
Ko gazi crvenu zastavu, gledaće zelenu.#DaJeVečna https://t.co/3dfwSpJkwI— Nenad Čanak (@XXLTulip) April 12, 2021
Stih „ko ne sluša pjesmu, slušaće oluju“ redovno koriste crnogorske „komite“, koje na taj način Srbima najavljuju protjerivanje kao 1995. iz Hrvatske, tj. novu operaciju „Oluja“.
