Budućnost opet nije pobijedila: Kom ispustio pobjedu

0

Gradski derbi između Budućnosti i Kom Eurozox-a završen je bez pobjednika – 1:1. Budućnost je povela, Kom izjednačio, sve se to dogodilo u prvom poluvremenu, ali je Kom u nastavku mogao do pobjede. Tim sa Zlatice je promašio penal u 50. minutu, pošto je Mijatović odbranio šut sa penaltika Kopitoviću. Gosti su barem u još dva navrata mogli do vođstva, ali je Dedić u 52. minutu pogodio prečku, dok je Beganovićev šut glavom odlično odbranio Mijatović.
Dečić i Sutjeska igrali su bez golova u Tuzima, dok je Iskra odnijela bodova iz Pljevalja.
Sutjeska je bila bliža pobjedi, imala inicijativu i šanse, najbolju Lončar koji je pogodio prečku.
Iskra je slavila protiv Rudara, golovima Filipa Kukuličića i Irfana Šahmana.
U Radanovićima se danas nije igrao fudbal – meč Grbalj – Zeta je odložen zbog jakoj južnog vjetra.