Budućnost lako protiv Rudara, Kom odolio na “Trešnjici”

0

Fudbaleri Budućnosti savladali su Rudar 3:0 u 10. kolu Prve Telekom lige Crne Gore.

Podgoričani su tako prekinuli niz od tri meča bez pobjede i trenutno su drugi na tabeli. Meč je počeo idealno po „plave“ pošto su za manje od dva minuta postigli dva gola.

Prvi gol postigao je Igor Ivanović u 11. minutu, minut kasnije upisao se i napadač Aleksandar Vujačić. Treći gol za Budućnost djelo je Draška Božovića igrao se 26. minut.

Pobjedu je zabilježila i ekipa Iskre koja je na gradskom stadionu u Beranama savladala Grbalj golom Ivana Vukovića u 58. minutu, prethodno je Šahman u 55. minutu promašio jedanesterac.

Bitne bodove osvojio je i novi prvoligaš ekipa Podgorice koja je golom Nikole Vujnovića u 55. minutu ostvarila treću pobjedu u sezoni.

Duel između Zete i Koma završen je bez golova, dok su Sutjeska i Titograd remizirali u Nikšiću 1:1.