Budućnost i Sutjeska silni na gostovanjima

0

Budućnost je ostvarila i četvrtu pobjedu na startu sezone – ubjedljivo je slavila u Petrovcu 3:0.

Pobjedu su obezbijedili defanzivci Slavko Damjanović i Dejan Boljević, a zapečatio napadač Mihailo Perović.

Sutjeska je pregazila Rudar i pokazala da hvata ritam za crnogorsko prvenstvo nakon evropskih izazova.

Aktuelni šampion je slavio 4:0 u Pljevljima, a sve je bilo jasno već u u uvodnim minutima meča – Bulatović u 5, pa Božović u 9. donijeli su gostima prednost od 2:0.

Ništa se nije mijenjalo ni u nastavku, Sutjeska je dominirala i postigla još dva pogotka. Upisali su se Vlaisavljević i Kojašević, pa su Nikšićani došli do drugog trijumfa u šampionatu u tri odigrana kola (tek treba da odigraju meč sa Iskrom).

Iskra je nanijela Zeti prvi poraz – slavila je u Golubovcima golom Đurišića (1:0), pa se mreža izabranika Dejana Roganovića tresla prvi put ove sezone…

Sutjeska je jedini tim koji nije primio gol, a OFK Titograd jedini koji ga nije postigao – sada je odigrao neriješeno na „DG areni“ protiv Podgorice.

Pobjednika nije bilo ni u okršaju Koma i Grblja na Zlatici – 1:1.