Na stadionu pod Goricom večeras je došlo do incidenta uoči meča Crna Gora-Holandija.

Naime, navijači crnogorske reprezentacije su vrijeđali i psovali nedavno postavljenog direktora Radio Televizije Crne Gore, Borisa Raonića.

Navijači crnogorske fudbalske reprezentacije nisu dozvolili Raoniću da uđe na istočnu tribinu stadiona pod Goricom, pred utakmicu Crna Gora – Holandija.

Raonić je pokušao da uđe na stadion, kroz jedini ulaz na tribinu, pored koga su smješteni najvatreniji navijači.

Uz pogrdne riječi i prijetnje ulaz mu je „zabranjen“.

Raonić je, sudeći po snimku, pod policijskom pratnjom morao da napusti stadion jer mu huligani nisu dozvolili da prosto pogleda utakmicu reprezentacije svoje zemlje, zato što „nije crnogorac“.

Ovo je samo još jedan u nizu incidenata koji izazivaju tzv. „patriote“.

Tagovi