Predsjednik Vlade Srbije Ana Brnabić reagovala je danas povodom izjave šefa delegacije EU u Bosni i Hercegovini Johana Satlera.
Satler je rekao da je „pomirenje uvreda za žrtve“.
– Ponovo: Neko ko predstavlja EU kaže da bi pomirenje bila uvreda za žrtve?!? E, ovo je istinski zastrašujuće i ja se zaista nadam da je ovde došlo do neke greške – napisala je Ana Brnabić na svom Tviter nalogu.
Satler je to napisao u tekstu na blogu ambasadora EU u BiH povodom godišnjice zločina u Srebrenici.
Šef delegacije EU u BiH, ambasador Johan Satler, kaže da je "pomirenje uvreda za žrtve".
Ponovo: Neko ko predstavlja EU kaže da bi pomirenje bila uvreda za žrtve?!?
E, ovo je istinski zastrašujuće i ja se zaista nadam da je ovde došlo do neke greške.https://t.co/iuy9A5hqVM
— Ana Brnabic (@anabrnabic) July 12, 2022

To su sve fašisti obučeni u EU…Nema tu leba kao ni u Nato…Treba narod pitati kroz referendum da li želi ove dvije organicacije…