Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa predsedavajućim Organizaciji za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) i ministrom spoljnih poslova Poljske Zbignjevom Rauom o saradnji sa tom evropskom organizacijom, bilateralnim odnosima dve zemlje, kao i evropskim integracijama Srbije.

Predsednica vlade istakla je značaj koji Srbija pridaje OEBS-u i ulozi koju ima u oblasti evropske bezbednosti.

Predsednica Vlade pohvalila je rad operacija na terenu, a posebno rad Misije OEBS-a u Srbiji, „sa kojom smo od njenog uspostavljanja imali izuzetnu saradnju i koja daje značajan doprinos u sprovođenju reformskih procesa u Srbiji“.

Tagovi