Ana Brnabić, premijerka Srbije, odgovorila je na nove napade Dragana Đilasa.

– Mediji i uposlenici Dragana Đilasa su nas već upoređivali sa čuvarima u koncentracionim logorima, a sada nastavljaju sa nipodaštavanjem zločina i žrtava nacizma. Isti oni koji pale knjige, biju novinare i prete im iseljenjem, nose vešala na Terazijama, jurcaju džipovima i prete logorima – navela je Brnabić.

 

Tagovi