Ana Brnabić, premijerka Srbije, odgovorila je na nove napade Dragana Đilasa.
– Mediji i uposlenici Dragana Đilasa su nas već upoređivali sa čuvarima u koncentracionim logorima, a sada nastavljaju sa nipodaštavanjem zločina i žrtava nacizma. Isti oni koji pale knjige, biju novinare i prete im iseljenjem, nose vešala na Terazijama, jurcaju džipovima i prete logorima – navela je Brnabić.
Mediji i uposlenici @DraganDjilas su nas već upoređivali sa čuvarima u konc logorima, a sada nastavljaju sa nipodaštavanjem zločina i žrtava nacizma. Isti oni koji pale knjige, biju novinare i prete im iseljenjem, nose vešala na Terazijama, jurcaju džipovima i prete logorima. pic.twitter.com/AHRjRx4zBb
— Ana Brnabic (@anabrnabic) March 27, 2022

Lezbaco ne dipr,i mrs u svoju postojbinu !
Djujic, malo kulturnije, nije valjda da si iz Djilasovog divljackog tabora ?.
Neceš valjda na gospodju motornom testerom !.
To vam je u krvi drugosrbijanci !.
Ok prvokomunjaro onda dipr slobodno !Inace svi su bolji ljudi od tvog ludog vucica ,pa naravno i gospodin Djilas.!
Djilas i njegovi ljudi su izgubili kompas. Oni vise ne znaku ni sta govore, ni sta rade. Stranka bez programa. Ljudi bez etike, manira. Bez stida i obraza.