Premijerka Ana Brnabić čestitala je predsjedniku Aleksandru Vučiću drugi predsjednički mandat, koji je danas i formalno započeo polaganjem zakletve u skupštini.
-Čestitam Vučiću na drugom mandatu predsjednika Republike Srbije. U ovim izazovnim vremenima, građani Srbije napravili su mudar izbor i donijeli odluku u najboljem interesu naše Srbije i svih naših građana. Živjela Srbija! Živio predsjednik Aleksandar Vučić!- napisala je Brnabić na Tviteru.
(Tanjug)
