Ambasador Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović oprostio se od Smaja Šabotića dirljivom porukom na svom Tviter profilu.

„Hvala ti dragi brate i prijatelju za sve što si uradio za medicinu, humanost,ljudskost i naše Srbije i Crnu Goru“, precizirao je on.

Božović je istakao da će Šabotić ostati vječno upisan u knjigu ljudskosti i dobrote.

„Ostaćeš vječno upisan u knjigu slobode,ljudskosti i dobrote.Počivaj u miru ljudino i nek ti je večna slava“, zaključio je on.

Tagovi