U Mojkovcu je održan partijski skup DPS-a kojem su prisustvovali pojedini visoki policijski i državni funkcioneri, saznaje „BORBA“.

Kako saznajemo sastanak na kojem su bili Duško Marković i Veselin Veljović održan je 13. jula u Podbišću, sve pod plaštom proslave Dana državnosti.

Umjesto proslave na sastanku je bilo riječi i o izborima koji će na jesen biti održani u Mojkovcu.

Prrma pouzdanim informacijama samo su podobni bili prisutni na skupu.

Duško Marković je već izgleda krenuo u kampanju za izbore, postavlja se pitanje da li nadležni znaju da im službenici idu kod njega na skupove. Nadležni treba da provjere ko je od državnih službenika bio prisutan na pomenutim skupu i u kojem svojstvu.

Tagovi