Bohum do prvog boda u sezoni bez šuta u gol!

0

Fudbaleri Bohuma konačno su se pomjerili sa nule i u sedmom kolu Bundeslige odigrali su neriješeno sa Kelnom 1:1.

Bohum je do nedjelje uveče bio jedini tim u njemačkom prvenstvu koji nije osvojio ni bod, a i posle premijernog remija i dalje je zakucan za dno tabele.

Domaći tim je poveo autogolom Bena Šmica u 9. minutu, a interesantno je da Bohum za 90 i nešto minuta nije imao nijedan udarac u okvir gola Jarčeva! Bod gostima obezbijedio je Linton Maina golom u 88. minutu.

Defanzivac Bohuma Erhan Mašović dobio je šansu u 83. minutu.

Bohum u sledećem kolu gostuje Lajpcigu, a Keln dočekuje drugoplasirani Dortmund.

Rezultati: Majnc – Herta 1:1 (0:1) /Sasi 94 – Tusar 30/, subota: Augzburg – Bajern 1:0 (1:0) /Beriša 59/, Leverkuzen – Verder 1:1 (1:0) /Demirbaj 57 – Veljković 82/, Dortmund – Šalke 1:0 (0:0) /Mukoko 79/, Štutgart – Ajntraht 1:3 (0:1) /Tomas 79 – Rode 6, Kamada 55, Jakić 88/, Menhengladbah – RB Lajpcig 3:0 (2:0) /Hofman 10, 35, Bensebajni 53/; nedjelja: Union – Volfsburg 2:0 (0:0) /Sibačo 54, Beker 77/, Bohum – Keln 1:1 (1:0) /Šmic 9ag – Maina 88/, od 19.30: Hofenhajm – Frajburg.