Predsjednik Kluba poslanika Demokratske Crne Gore Boris Bogdanović poručio je da opozicija danas „plače“ za suspendovanim policajcem Novakom Mugošom, sinom sutkinje Suzane Mugoše.
On je na Fejsbuku podijelio snimak kako Mugoša „bije“ jastuk.
„Evo za kim danas plače opozicija. Doveli su ga. Oni su ga postavili, dali su mu zadatke. I sad, kad je ovakav kadar suspendovan, ne pitaju kako je moguće da je uniforma dovedena do ovog poniženja, već se žale da su mu ljudska prava ugrožena“, napisao je Bogdanović, pa dodao:
„Ne, gospodo. Najduže su ugrožena prava građana. Zato danas gledamo jednog suspendovanog policajca, ali i lice politike koja ga je stvarala, gurala i branila“, zaključio je Bogdanović.

A jastuk, kako je jastuk ponižen!
HM….LUDAKU UGROZENA O
PRAVA
TO JE TAJ MNESUUPAK
30 godina je dps terorisao postene gradjane
Prepoznati na terenu nisu mogli ni za portira da se zaposle a ovo….
Буљаш,Богдановић све за буљу даде и у ломијеву буљу се распаде..Кад гледам Богдановића ,његове тикове,покрете и мимику копија Ломија шупак мераклије.Чак и закључујем,да Богдановић са Ломијем свакодневно пред огледалом вјежба Ломијеве покрете и гестикулације,још му само хвали бијела марамица којом брише чело.
Nista ti to ne vrijedi junače ako ne možeš podići 150kg žive vage. E onda se javi da pokažeš te misice😎