Predsjednik Savjeta mladih DNP-a Nemanja Baošić poručio je da je uložio žalbu na „ćutanje uprave“ Glavnog grada o Zahtjevu za slobodan pristup informacijama.
„Uz svo razumijevanje da odlazeći gradonačelnik Vuković ima ranije preuzete obaveze, biciklističke i maratonske trke, danas sam ipak uložio žalbu na „ćutanje uprave“ GG po pitanju zahtjeva za slobodan pristup informacijama“, precizirao je on.
„Nadam se da će Vuković iznaći malo vremena da Podgoričane izvijesti na koji način je utrošen njihov novac u proteklom periodu, poput detalja i troškova ručka organizovanog od strane GG u septembru mjesecu“, zaključio je Baošić.
U prilog se nalaze dokument zahtjeva, kao i dokument žalbe:


