Bajern kaznio Galatasaraj za promašaje, Inter bolji od Salcburga

0

Bajern je slavio na gostovanju Galatasaraju 3:1, dok je Inter bio bolji od Salcburga na svom terenu 2:1, u mečevima trećeg kola Lige šampiona.

U Istanbulu, Galatasaraj je dominirao u prvom dijelu i pravo je čudo kako je na poluvremenu bilo 1:1.

Gosti su poveli u osmom minutu preko Komana, a Galatasaraj je izjednačio nakon pola sata igre golom Ikardija iz penala.

Do velikog odmora domaćin je prokockao nekoliko prilika, a šanse pred golom Bavaraca su se ređale i u nastavku.

I onda u finišu domaćina je stigla kazna. U 73. minutu Musijala je proigrao Kejna, koji je vratio vođstvo svom timu.

Pobjedu Bavaraca šest minuta kasnije ovjerio je Džamal Musijala.

Bavarci su tako upisali i treću pobjedu, dok je Galatasaraj ostao na četiri osvojena boda.

U Milanu, Inter je poveo golom Sančeza u 19. minutu, da bi izjednačenje Austrijancima donio Glokh u 57. minutu.

Ipak, vicešampion Evrope je do pobjede stigao pogotkom Čalhanoglu iz penala sredinom nastavka.

Inter je lider grupe sa sedam bodova, Salcburg je ostao na tri boda.