Asano osvetio Sava: Partizan konačno „uzeo mjeru“ Vojvodini

0

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu u 25. kolu Superlige Srbije sa 2:0, a oba gola postigao je Takuma Asano.

Lakše nego što se očekivalo Partizan je savladao Vojvodinu.  Izabranici Aleksandra Stanojevića od samog početka meča bili su raspoloženi za igru.

Na samom početku meča nekoliko puta pripretio je Takuma Asano, a u 25. minutu dobru igru krunisao je golom. Japanski fudbaler bio je veoma raspoložen danas za igru.

„Jaguar“ je svoju dobru igru krunisao drugim golom u 64. minutu meča kada ga je odlično proigrao Bibras Natho koji je sa dvadesetak metara uspio da između nekoliko protivničkih igrača „doktortski“ proigra Japanca koji se odlično snašao za 2:0.

Tako je Japanac na sportski način osvetio Savu Miloševića kojem je poraz u prvom dijelu sezone u Novom Sadu bio poslednji meč na klupi Partizana.

Ovo je 13. pobjeda Partizana u nizu. Crno-bijeli u narednom meču 7. marta gostuju Radu na Banjici.