Fudbaleri Arsenala slavili su u derbiju Londona, na gostovanju Totenhemu 2:0 u meču 20. kola Premijer lige.

Prvi gol viđen je u 14 minutu kada je sopstvenu mrežu zatresao golman Totenhema, Ljoris, koji je u Premijer ligi odigrao 354 utakmice,a prvi put je postigao autogol.

Konačnih 2:0 za Arsenal postavio je Odegard u 36.minutu.

Arsenal je upisao 15. pobjedu ove sezone u 18 odigranih utakmica i sada na prvom mjestu na tabeli ima 47 bodova, osam više od prvog pretioca Mančester sitija. Totenhem je na petojk poziciji sa 33 boda iz 19 utakmica.

Arsenal u sledećem kolu dočekuje Mančester junajted, a Totenhem će u goste Mančester sitiju.

Tagovi