Aleksandra namučila Amerikanku ali nije stigla do 2. kola

0

Aleksandra Krunić nije uspjela da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa. Od srpske teniserke je bolja bila Keti Volinets rezultatom 2:0 (7:6, 6:2).

Napravila je Krunićeva veliki povratak u prvom setu. Gubila je 5:2, stigla je prednost Amerikanke, potom spasila i tri set lopte. Prvi set je ušao u tajbrejk, ali je Volinets bila bolja u tom dijelu i osvojila prvi set posle gotovo sat vremena igre.

Početak drugog seta bio je pravi mali haos. Tri brejka u uvodna tri gema, a potom je Volinets povela 4:1. Krunićeva je uspjela da vrati jedan brejk, međutim, nestalo je snage i Amerikanka je sa 6:2 osvojila drugi set.

Ostaje žal za propuštenim prilikama u prvom setu, Krunićeva se vratila iz velikog minusa, ali nije uspjela da do kraja sprovede preokret. Naredna protivnica Amerikanki biće bolja iz duela Masarova – Vondrušova.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 50€ + 1000 besplatnih spinova + 100% bonusa na prvu uplatu, BEZ IKAKVIH USLOVA!