Lider građanskog pokreta URA Dritan Abazović je izrazio zadovoljstvo rezultatom i istakao da su ostvarili duplo bolji rezulat od prošlih lokanih izbora i 30 odsto više od parlamenetarnih u avgustu 2020. godine.

“Na ovaj način je dokazano da raste podrška građanskoj opciji i da ne treba ići u radikalizaciju. Želim da čestitam koalicionim partnerima, nosiocima liste i svima onima koji su učestvovali u predizbornoj kampanji vidjeli smo da DPS nema šanse da pobijedi kad nema nikakvkog radikalizma. Izbori treba da budu praznik demorkatije, na ovim izborima nema pobjednika. Kampanja se odvijala bez tenzija, svi ljudi su bili nasmijani, pokazali su svim gradovima kako treba da se organizuje izborni proces. Jako smo zadovoljni rezultatom. Večeras smo dobili mnogo, temelj stvaranja jedne druge Crna Gore koja pripada svima koja treba da ima puna jedra prema Evropskoj uniji”, kazao je Abazović.

Tagovi