Potpredsjednik Vlade Dritan Abazović čestitao je Ministarstvu unutrašnjih poslova i menadžmentu Uprave policije na rezultatima u složenim akcijama u cilju očuvanja mira i ustavnih prava građana.

-Nastavljamo timski. Branimo nacionalne interese Crne Gore- napisao je Abazović na Tviteru.

 

Tagovi