Ukoliko premijer Zdravko Krivokapić ili neko od ministara osnuje političku partiju, to će značiti da više nema ekspertske Vlade, kazao je potpredsjednik Vlade Dritan Abazović.
On je, u emisiji „Press plus sa Rajkom Raičević“ na Televiziji A1, rekao da ne spori pravo bilo kome da iskoristi svoje ustavno pravo i formira političku partiju ili postane član stranke, ali pozicija aktuelne Vlade kao ekspertske u toj situaciji više ne bi bila ista.
Tagovi