Nastavljaju se udari hrvatskih medija na predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.
Naime, hrvatski list „7 dnevno“ objavio je tekst pod naslovom „Vučiću nije preostalo ništa drugo nego da „uzme konopče pa da se objesi“. Jedina mu je nada da su priče o Putinovoj bolesti tačne i da će vrlo brzo umrijeti“.
– Ako Srbija želi u Evropsku uniju, mora svoju spoljnu i sigurnosnu politiku da uskladi sa Briselom, jasna je poruka iz Evropske komisije, usmerena na adresu srpskog predsjednika Aleksandra Vučića koji je u nezavidnom položaju. Jasno je da Brisel od njegove zemlje očekuje uvođenje sankcija Rusiji, dok mu paralelno s tim iz Moskve signaliziraju da bi se ruska podrška vezana za (tzv.) Kosovo mogla osjetno promijeniti i da na lageru u Beogradu ima dosta pretendenata na Vučićevu poziciju koje Kremlj može da instalira – piše ovaj list.
(Novosti online)

Super sto ga ne voli te,znaci dobro radi!
Obsession !!!.
Jadne li bivše Srbende preko plota !.
Hrvati su samo zli Srbi !.