Predsjednik Republike Srbije obišao je manastir svetog Nauma sa liderima zemalja Zapadnog Balkana, nakon završenog samita Otvoreni Balkan.

Vučić se tim povodom oglasio na svom Instagram nalogu.

– Na kraju uspešnog dana, obilazimo manastir Svetog Nauma, jedan je od najznačajnijih pravoslavnih hramova, sagrađen 905. godine i mesto na kojem je nastalo ćirilično pismo. – napisao je predsednik Vučić.

Tagovi