Predsjednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da Srbija treba da uvede sankcije Rusiji.

– Mi smo jedina zemlja u Evropi koja nije uvela sankcije! Ne vjerujem da ćemo mnogo dobiti uvođenjem sankcija Rusiji ali posledice neuvođenja mogu biti katastrofalne! Stotine hiljada radnika bi moglo da ostane bez posla!

 

 

Tagovi