Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predstavnicima japanske organizacije za spoljnu trgovinu – Džetro (JETRO).

Vučić je na svom Instagram profilu podijelio fotografije sastanka.

– Saradnja sa Japanom je od izuzetnog značaja za Srbiju. Danas možemo da se pohvalimo sve većim brojem investicija i trgovinske razmjene, a ja sam uvjeren da ulazimo u period još intenzivnijeg razvoja ekonomske saradnje između naše dvije zemlje. Svi japanski investitori su dobrodošli u Srbiju i ja ih pozivam da zajedno radimo na jačanju sveukupnih odnosa naših zemalja – napisano je u opisu objave na Instagramu.

(Novosti online)

Tagovi