Košarkašice Budućnosti slavile su u Šapcu protiv Duge (77:63) u prvom kolu WABA lige.
Gošće su od starta vodile, ali su sve dileme otklonjene u posljednjih sedam minuta, kada su vratile dvocifrenu razliku iz prve četvrtine i rutinski meč privele kraju.
Marija Leković je bila najefikasnija sa 18, uz 6 asistencija, Marković je dodala 16, uz 7 skokova, a dvocifrene su bile još Radonjić sa 11, koja je imala i 7 ukradenih lopti, Drobnjak sa 10 poena. U strijelce su se upisale još Šćepanović sa devet, Živković sa osam, Stefanović sa tri i Ma. Bigović sa dva poena.
