Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa potpredsednicom Parlamenta Republike Koreje Kim Jong Đu.
Srećan sam svaki put kada ugostimo naše prijatelje iz Republike Koreje. Posvećeni smo dobrim i prijateljskim odnosima i mnogo očekujemo od daljeg unapređenja bilateralne političke i ekonomske radnje – napisao je Vučić na svom Instagram profilu uz fotografiju susreta.


Lepo je kada imate koga da dočekate, a naročito iskrene prijatelje poput Koreje. Održavanje bilateralnih odnosa je za svaku pohvalu!