Predsednik Srpske liste Goran Rakić poručcio je danas da Srbi na KiM žele samo mir, i nastaviće da se bore za svoja prava, za poštovanje sporazuma mirnim i demokratskim sredstvima, jer je dosta ugnjetavanja i obespravljivanja srpskog naroda na KiM.
„Želim da vam javno vratimo mandate, jer ste nas vi birali, a ne Priština“, rekao je Rakić okupljenim Srbima, nakon što su jutros Srbi u kosovskim institucijama i zvanično podneli ostavke.
Predsednik Srpske liste je poručio da su se danas okupili da nikad jače, snažnije, složno i jedinstveno upute poruku, Prištini i međunarodnoj zajednici, da je dosta šikaniranja, maltretiranja, ugnjetavanja i obespravljivanja Srba na KiM.
