Ministar finansija Siniša Mali poručio je danas budžetskim inspektorima, okupljenim na seminaru-radionici u Beogradu, da je ta služba kičma javnih finansija te da će im resorno ministarstvo pružiti svu podršku u radu.
Seminar o veštinama komunikacije i profesionalnog ponašanja inspektora, koji se održava u zgradi Ministarstva finansija, Mali je iskoristio da se upozna sa svakim od inspektora.
