Grupa građana zamijenila je crnogorske zastave koje su se nalazile na ogradi Cetinjskog mandatira i okačili nove.

Kako prenosi Antena M, zastave koje su ranije bile postavljene su izblijedjele, te su oni očigledno osjetili potrebu da iskoriste i svoje rezervne zastave ne bi li nastavili da pokušavaju da isprovociraju monaštvo Cetinjskog manastira koje se ama baš ni malo ne osvrće na pokušaje provokacija.

Vidno isfrustriranim Cetinjanima se ipak mora priznati makar jedno – makar pokazuju da poštuju državne zastave za razliku od njihovih drugara pristalica DPS-a, koji redovno zastave nakon upotrebe bacaju po ulicama gradova Crne Gore, kontejnerima, trgovima i slično.

Na kraju, možda je potrebno i razmotriti otvaranje novih radnih mjesta na Cetinju. Očigledno postoji dio građana koji imaju višak slobodnog vremena koji nemaju kako drugačije da iskoriste od pokušaja provociranja monaštva Cetinjskog manastira.

Tagovi