Košarkaši Denvera zaustavljeni su poslije četiri uzastopne pobjede.
U derbiju Zapada, Nagetsi su poraženi na gostovanju Memfisu 112:94.
Još jednom se pokazalo da kada Nikola Jokić nema tripl-dabl veče, Denver teško pobjeđuje. Tako je bilo i sada.
Srpski centar je za nepunih 27 minuta u igri postigao dabl-dabl od 15 poena, 13 skokova i tri asistencije.
Nagetsi su veoma loše odigrali (prve) tri četvrtine, i tu je bio ključ poraza.
U timu Memfisa, Morant je bio najbolji sa 23 poena, sedam skokova i četiri asistencije.
Džons je dodao 17, dok su trojica košarkaša upisali po 12 poena – Tilman, Kenard i Bruks.
Kod Denvera, Grin je postigao 12, a Koldvel-Poup i Braun po 11.
Rezultati:
Šarlot – Majami 108:103
Orlando – Indijana 108:121
Njujork – Nju Orleans 128:106
Memfis – Denver 112:94
Filadelfija – Boston 107:110
Juta – San Antonio 118:102
